Загальна інформація про Конкурс

Загальна інформація


благодійне запоріжжя Регіональний Конкурс благодійних ініціатив серед фізичних й юридичних осіб "Благодійна Україна - Запорізький край" засновано в листопаді 2014 року Асоціацією благодійників України та Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією "Наше щасливе життя"
Проект є складовою Національного конкурсу - «Благодійна Україна», який засновано ще у 2012.
 
Метою його є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Запорізькій області й Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками й отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу.
На сьогодні на місцевому та національному благодійних просторах є декілька великих і десяток простих "профільних" конкурсів та відзнак, організаторами яких є як державні органи, студентські чи-то громадські організації, політичні діячі та корпоративний бізнес.
благодійне запоріжжя Вони схожі поміж собою за загальною метою, номінаціями й ідеєю, розрізняються кошторисами та пафосністю... Але "Запорізький край" унікальний навіть через те, що тут навіть кожний учасник й учасниця вже є переможцями.
Окрім того, більшість суддів запорізького Конкурсу - профільні професіонали, які працюють та мешкають не в Запоріжжі чи області, тому вони вільні й незаангажовані.
 
При цьому всі учасники регіонального Конкурсу автоматично стають й конкурсантами національного проекту, таким чином маючи можливість отримати більші та ширші визнання та відзнаку своїх гарних справ.
 
Нагорода конкурсу «Благодійна Україна» – благодійний «Оскар», унікальна бурштинова статуетка «Янгол добра».
Бурштиновий янгол – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» й українських майстрів.
 

Завдання Конкурсу

Завдання Конкурсу:
 
- популяризація благодійництва і його різноманітних форм як прикладу ефективної роботи з громадою і дієвого шляху вирішення нагальних суспільних проблем;
- відзначення кращих благодійників і благодійних проектів та акцій, реалізованих в Україні протягом поточного року;
- інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності, популяризація та заохочення до благодійності.
 

Конкурсні номінації

благодійне запоріжжя Конкурсні номінації:
 
- Благодійник: компанія – великий бізнес
- Благодійник: компанія – середній бізнес
- Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець)
- Благодійник: фізична особа
- Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація)
- Благодійник – неурядова організація
- Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота)
- Благодійна акція (проект, програма) року
- Ефективне використання благодійної допомоги
- Благодійність у медіа
- Благодійність у спорті
- Інновації в благодійності
 
Спеціальні номінації:
- Ефективне використання благодійної допомоги
- Благодійність у медіа
- Благодійність у спорті
- Інновації в благодійності
 
*за відсутності достатньої кількості заявок за тією чи іншою з номінацій, або ж - низького рівня поданої ініціативи, за рішенням Суддівської Колегії перше місце за тією чи іншою номінацією може не присуджуватись, навіть, якщо така заявка єдина в такій конкурсній категорії
 

Учасники й умови

благодійне запоріжжя У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року шляхом заповнення та надсилання з 12 грудня 2014 по 15 лютого 2015 онлайн-анкети.
Це можуть бути благодійні проекти (ініціативи), реалізацію яких (повністю або окремого етапу) було здійснено у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Запорізькій області й Україні, благоотримувачі, представники медіа.
 
Прийом конкурсних заявок в "Запорізькому краї" - до 20:00 15 лютого 2015р.
Подані після 15 лютого 2015 року та/чи неповністю заповнені заявки не розглядаються
 
Благодійники самостійно та/чи благоотримувачі на своїх добродіїв подають онлайн-анкету зі всіма вказаними необхідними даними. Після відповідних розгляду та попередньої перевірки на правдивість, дана ініціатива розміщується на окремій сторінці в розділі "Номінанти" для можливості загального ознайомлення широкої громадськості.
В разі подання неправдивих відомостей та/чи інших даних, які суперечать морально-етичним нормам українського суспільства та/чи чинного законодавства України, Оргкомітет може анулювати таку заявку й до розгляду Суддівською Колегією не подається.
 
благодійне запоріжжя З метою попередження спроб хабарництва та/чи інших способів впливу на остаточне рішення суддів, основна кількість відповідних експертів не відкривається громадськості та самим суддям до кінця голосування.
 
Урочисте нагородження переможців регіонального Проекту - 21 лютого 2015р. в Запоріжжі в формі святкового концерту за участі зіркових артистів.
Урочисте нагородження переможців національного Конкурсу - кінець березня 2015р. в Києві.
 
Участь в проекті - безкоштовна
 

Конкурсна комісія

благодійне запоріжжя Завданням Конкурсної комісії є визначення кращих благодійників, благодійних проектів, благодійних ініціатив, що подані на оцінювання, представників суспільних інституцій, що сприяють розвитку благодійності в Запоріжжі, області й по всій Україні.
 
Конкурсна комісія регіонального Конкурсу складається з чотирьох окремих незалежних Суддівських рад (Наглядова, Конкурсна, Медійна, Зовнішні експерти), склад яких не відкривається громадськості та конкурсантам до оголошення результатів, і не оголошується членам інших радам до моменту остаточного оцінювання поданих заявок.
Члени Конкурсної комісії не можуть бути представником чи самим/ою фізичною/юридичною особою-номінантом за відповідними номінаціями/напрямками.
 

Подати заявку можна до 15 лютого 2015р.
Участь в проекті - безкоштовна