Фотоконкурс "Моє яскраве літо"

Міський фотоконкурс "Моє яскраве літо"


фотоконкурс моє яскраве літо

Тобі від 6 до 17 років і ти обожнюєш літо!?!
Розкажи та покажи усім, як класно ти відпочив влітку вдома, в рідних у селі, на морі, в горах, в балці чи на пляжі та вигравай круті подарунки, грошову премію та професійну фотосесію!

Для цього тобі необхідно зробити лишень три кроки!
 

1. Отримай картку Юніора


Для того, аби отримати грошову премію за перемогу в конкурсі (від 200 до 400грн кожному та кожній), тобі необхідна безкоштовна картка Юніора.
 
Для цього з правого боку натискай на зображення картки, заповни поля "Ваше ім'я" та допиши власний номер мобільного "+380..." та натисни "Замовити"
 
Після цього, коли на вказаний тобою номер зателефонує представник чи представниця ЮніорБанку, дай позитивну відповідь та прийди отримати вже готову безкоштовну картку Юніора до найближчого відділення ПриватБанку разом із батьками та своїми свідоцтвом про народження чи паспортом.
 
Оформлення, замовлення, отримання й обслуговування картки Юніора є абсолютно безкоштовними! - ти користуєшся в подальшому нею, наче електронним гаманцем

 

2. Надсилай фото на конкурс

фотоконкурс яскраве літо Надсилай до 17 вересня 2014 на електронку zpfestival@gmail.com свої фотографії, від 1 до 7 (а маєш більше крутих яскравих світлин - надсилай більше!) свого незабутнього літнього відпочинку та вкажи в повідомленні свої Ім'я, Прізвище, контактний номер мобільного та номер отриманої картки Юніора.
 
Після цього ми розмістимо твої надіслані конкурсні роботи на нашому сайті та в групі конкурсу в соцмережі вКонтакті.

 

3. Голосуй та перемагай !

Заходь час від часу на сайт конкурсу, дивись в Галереї фото конкурсні роботи свої й "конкурентів" та збирай підтримку своїх світлин у соцмережі вКонтакті репостами, коментарями та ♥ (подобається) та ставай переможцем чи переможницею в номінації "Приз глядацьких симпатій" !
 
З загальної кількості фотографій професійні фотографи оберуть найкращі й найкреативніші, а їхніх авторів - 3х (трьох) переможців, ми нагородимо цінними призами та грошовими преміями, які вони отримають на свої картки Юніора.
 
фотоконкурс яскраве літо І місце - 400грн + професійна фотосесія
ІІ місце - 300грн
ІІІ місце - 200 грн
 
Також, отримає цінні подарунки й переможець/переможниця номінації "Приз глядацьких симпатій" !
 
Відбудеться урочисте нагородження переможців 27го вересня 2014 під час V Міжнародного Фестивалю Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай".